Poznajmy bliżej witaminę C

Poznajmy bliżej witaminę C

Witamina C kojarzona jest przez większość z nas. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że zaliczana jest ona do substancji mitochondrialnych, którymi zajmuje się medycyna mitochondrialna. Substancje mitochondrialne korzystnie wpływają na kondycję mitochondriów, a te z kolei warunkują nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Jak na organizm wpływa witamina C?

Witamina C to lubiany przez Polaków środek na przeziębienie. Faktycznie wzmacnia ona układ odpornościowy, chroniąc nas przed infekcjami. Ma jednak znacznie szersze działanie. Przede wszystkim to właśnie dzięki witaminie C proces wchłaniania żelaza przebiega właściwie. Dzięki witaminie C możemy cieszyć się mocnymi kośćmi i elastycznymi stawami. To również między innymi witamina C sprawia, że jesteśmy pełni energii.

Inne substancje mitochondrialne

Medycyna mitochondrialna zna znacznie więcej substancji mitochondrialnej niż tylko witaminę C. Zalicza się do nich także witamina B12, witamina B3, witamina K2, selen, l karnityna, kwas alfa liponowy, witamina D3, koenzym Q10. Dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości preparatów, które dostarczają substancji mitochondrialnych. Do tych bardzo polecanych zalicza się Witamina B Complex oraz Witamina K2 MK7.

Dostępny jest chrom w tabletkach oraz mangan suplement. Medycyna mitochondrialna to dla ludzkości szansa na dłuższe życie w lepszej formie. Substancje mitochondrialne są dzisiaj łatwo dostępne. Bez trudu dostarczymy do naszego organizmu takie substancje mitochondrialne jak chociażby selen, witamina D3 czy l karnityna. Jeśli interesuje Cię preparat, który dostarczy Ci witaminy C, nie czekaj. Zobacz: https://www.mito-pharma.pl/product-pol-85-Witamina-C-MSE-matrix-dr-Enzmann.html

Powiązane wpisy